Changeset: 48624371
Fietspad is doorgetrokken tot voorbij flat.
Closed by Jappie
Tags
created_by | iD 2.2.0 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Allroads
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=48624371
Is die situatie kort geleden verandert?
na 29 april 2017
https://www.mapillary.com/app/?lat=51.91520000000003&lng=4.339420000000018&z=17&pKey=149F1nWW0qx89OFKfWt9yw&focus=photo&x=0.6836399108387685&y=0.4732735136567404&zoom=0
Want als ik het vergelijk met luchtfoto teken je nu een losliggend fietspad (beide zijde) op de rijbaan waar de auto's rijden en dat kan niet.Ik zie geen aparte fietsoversteken.
Had opgelost moeten worden van de kruisingsnode tot het fietspad met een klein stukje fietspad.
Ways (10)
- 493019043, v1
- 493019044, v1
- 493019045, v1
- Westlandseweg (7553352), v9
- Westlandseweg (7553701), v14
- 7552964, v8
- 7552965, v7
- 7552920, v7
- Hoflaan (362032390), v3
- 152466136, v2
Nodes (12)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |