Changeset: 48681965
Determine road names
Closed by Moofins
Tags
StreetComplete:quest_type | AddRoadName |
---|---|
created_by | StreetComplete 0.10 |
source | survey |
Discussion
-
Comment from MrKooken
Hallo Moofins, welkom op OSM. Ik zie dat je StreetComplete gebruikt en al een aantal gebreken hebt opgelost en nuttige tags hebt toegevoegd. Ik zie ook dat je de wat paden in het v.Heekpark hebt gewijzigd van voetgangersstraat naar bospad waarbij ik wel twijfel of dat een verbetering is.
-
Comment from Moofins
Hoi MrKooken, bedankt voor het controleren van mn werk :)
De StreetComplete app is ideaal voor iemand als ik die (nog) niet zo veel van OSM snapt, maar toch een bijdrage wil doen. In dit geval vroeg de app naar de naam van de straat, en had ik de opties om een naam in te geven, of te kiezen voor "Not a proper street" en "It has no name". "Not a proper street" leek mij hier de juiste optie, maar wat dat op de achtergrond gedaan heeft heb ik eerlijk gezegd geen verstand van, dus als je vind dat iets anders moet of ik iets verkeerds heb gedaan: ik sta absoluut voor aanbevelingen open! -
Comment from MrKooken
Zoals je 't omschrijft heeft misschien de app gelijk of... Hier http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:highway staan de classificaties van wegen waarbij voorbeeldafbeeldingen voor highway=pedestrian en highway=track. Wat je op deze site ziet is de officiƫle standaard voor classificaties van wegen in OSM. Hier is het forum voor info of als er problemen zijn https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 In ieder geval aangenaam om even kennis te maken. Neem gerust contact met me op als er iets is. Groeten en map ze!
-
Comment from Moofins
Als ik die pagina goed interpreteer zou ik haast zeggen dat highway=footway het meeste aansluit. highway=pedestrial lijkt meer residential en shopping areas, wat het park niet is. Het lijkt er ook op afsof andere paden in het park ook footway zijn. Alleen de grote cirkel niet. Allemaal rechttrekken naar footway, of zitten daar ondere concequesties aan?
-
Comment from MrKooken
Even zitten zoeken en het lijkt erop dat gelijktrekken naar highway=footway inderdaad het beste is, dat lijkt mij ook te gelden voor het pad op het Boerenkerkhof. (highway=path zou ontoegankelijk voor rolstoelers betekenen)
-
Comment from MrKooken
P.S. Geen consequenties te verwachten, de betreffende paden zijn geen onderdeel van een relatie (multipolygoon of fiets/wandelroutes). Dus ga je gang.
Ways (19)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |