Changeset: 48727454
Update wsi Gaj
Closed by shamai
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Proszę nie psuć adresacji. Edytor iD jest ułomny i proszę się nie kierować tym, co pokazuje.
-
Comment from shamai
Edytor ID? Sprawdzam wszystko na geoportalu wcześniej
-
Comment from Zbigniew_Cz
A w którym miejscu geoportal twierdzi, że tam jest np. ulica Gaj (bo tak otagowałeś adresy w miejscowości Gaj)?
-
Comment from shamai
Pisałem z znajomym z tej miejscowości i twierdzi że w dowodzie ma ulica Gaj. No ale skoro w openstreecie przyjeło się inaczej to nie będę tak robił
-
Comment from Zbigniew_Cz
Dziwne. W takim razie jaka tam jest miejscowość, skoro to tylko ulica o nazwie Gaj? Stare Koluszki? Brzeziny? Wg SIP tam jest miejscowość Gaj bez żadnych ulic: http://brzeziny.e-mapa.net?userview=4
Ways (9)
- 493888233, v1
- 442070462, v2
- 412502786, v15
- 442070519, v3
- 442070514, v2
- 442070491, v3
- 442070531, v3
- 442070562, v3
- 442071352, v3
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |