Changeset: 48831314
Updated the school in the town of Tjerkwerd also updated the roads near Jumbo in Bolsward.
Closed by Jan Wilts
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Een weg is alleen layer 1 als hij over een andere weg kruist met een viaduct of over water met een brug.
Layer 1 moet er dus af.
Bij het voetbalveld "moet"je alleen het veld als pitch mappen. De rest blijft grass. -
Comment from eggie
Mogen op de track dan wel auto's, brommers, snorfietsen, maar gewone fietsen niet? Wat staat aan het begin van de track als verkeersbord?
-
Comment from eggie
Het is eigenlijk "not done" om de landuse om te zetten in Leisure. je kunt wel de Leisure van de maat van het voetbalveld intekenen. Graag reactie..
-
Comment from eggie
De name is niet Oldfootpath from.......... Dat is dus niet de straatnaam. We hebben het wel over een officieel gebruikte kaart. Bij geen reactie pas ik het zelf even aan.
-
Comment from eggie
Dat was al een fout van voorgaande mapper zie ik. Het kan beter als note of description of helemaal weg.
-
Comment from eggie
track .. name in description gezet en layer 1 verwijderd. Zal wel door die brug komen denk ik. Nu lleen nog de access tags aanpassen. vehicle=no kan ook. Ben je overal vanaf.
-
Comment from eggie
Sportveld aangepast. probeer de landuse niet om te zetten in Leisure. Leisure is wat je er doet. De functie is voetbal in de pitch zelf. Gebruik het als voorbeeld. Kij bij ander sportcomplexen hoe dat gedaan wordt of in de wiki. In het begin zijn zulke zaken heel lastig want ze liggen in een zgn multipolygon relatie.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from Jan Wilts
Hoi Eggie, bedankt voor je reacties. Sorry ik ben voor het eerst bezig met OSM. Ik zag je change te laat, dus ik had het inmiddels zelf al gefixt :).
-
Comment from Jan Wilts
Ik zie trouwens ook dat er veel slootjes missen rondom de weilanden is het de bedoeling om die ook op de kaart te zetten of worden deze genegeerd?
-
Comment from eggie
De slootjes kun je het beste raggen als waterway=drain. Dus niet als vlak, want water mag niet op land. Doe je dat wel dan wordt het een stuk moeilijker, want dan moet je ruimte maken voor dat water of met multipolygon relaties werken. Dat is niet voor starters.
-
Comment from eggie
raggen is natuurlijk taggen
-
Comment from eggie
Zorg wel dat de slootjes niet een vlak vormen met elkaar, want op sommige kaarten staat de boel dan onderwater.
Ways (1-20 of 29)
- 1
- 2
- 494753643, v1
- 494753644, v1
- 494753645, v1
- 494753646, v1
- 494753647, v1
- 494753648, v1
- 494753649, v1
- de LamkespƓle (494753650), v1
- 494753651, v1
- 494753652, v1
- 494753653, v1
- 494753654, v1
- 494753655, v1
- 494753656, v1
- 83543812, v3
- 83542660, v3
- 83540485, v3
- 494683244, v2
- Old footpath from Tjerkwerd to Dedgum (166101470), v4
- 197953555, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |