Changeset: 48862715
Watervlak toegevoegd
Closed by OSM-Ruud
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Als je water als een vlak intekent, moet het nauw aansluiten bij eventueel aanwezige landuse zoals gras of akkerland.
Ik heb dat nu even gedaan, ook betere aansluiting bij dwarssloot. Tevens bruggetje toegevoegd aan westkant, bij Jisperweg 89 (altijd even opletten of nieuw water niet een weg kruist). -
Comment from OSM-Ruud
OK, dank voor de tips.
Wat het bruggetje betreft: dat is niet echt zo. Pak maar een de BING-kaart erbij. Dan blijkt dat het eigenlijk wegdek is met een buis. Een soort grote dam, maar dan wel ca. 20 meter breed over de sloot. Is daar ook een aanduiding voor? -
Comment from HenkL
Er is altijd een oplossing ;)
Ik heb nu het watervlak gesplitst en een stukje 'uitgegumd'. In heb de 'brug' verwijderd en de waterway ter plekke voorzien van 'tunnel=culvert' samen met 'layer=-1'.
Ways (1)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |