Changeset: 49185197
Adres op juiste locatie binnen pand gezet en hoogte toegevoegd
Closed by Martin de Vaal
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Je hebt op deze node de naam PSMS B.V. geplaatst, terwijl op het contour van het pand
LBP|SIGHT / PSMS is gezet.Wat is het verschil tussen beide?
Hoort de spelling van LBP|SIGHT / PSMS zo te zijn? -
Comment from Martin de Vaal
Het is een verzamelpand met meerdere bedrijven. LBP|SIGHT zit daar naast andere bedrijven. Omdat ons bedrijf (PSMS) daar vorige week ingetrokken is, probeer ik dat in de kaart aan te geven. PSMS zit op nummer 42 in het verzamelpand met nummers 40 t/m 49.
Dit is mijn eerste wijziging en dus weet ik niet zeker of ik dit goed doorgegeven heb,
Extra info: ons bedrijf gebruikt OSM binnen onze SaaS oplossingen, zie b.v. https://map.moorwerkt.nl/
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |