Changeset: 49247593
aktualizacja, korekty ulic, łuków itp.
Closed by szutkes
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from przemas75
https://www.openstreetmap.org/way/333301889#map=18/54.34774/18.55415
Co to znaczy access=private? Nawet tam nie jadąc widzę na orto, że to nie jest prawda!
Tag access=private jest nadmiernie używany przez ludzi korzystających wyłącznie z samochodów. Proszę to zmienić i używać tylko tam gdzie jest to prawidziwe. -
Comment from szutkes
Ok. to jak oznaczyć? Co proponujesz? Jest szlaban, nie każdy wjedzie, tylko mieszkaniec. Ewentualnie gość po zaanonsowaniu u ochrony.
Chyba, że motor_vehicle=private, a resztę acces=yes. Ale jest też brama zamknięta na noc.... -
Comment from przemas75
Jeśli nie ma żadnego znaku (D-40 jest? bo ustawiłeś living_street), to ja bym pominął access w ogóle. barrier lift_gate automatycznie blokuje ruch samochodowy, a zezwala na pieszy, rowerowy i inny.
Często jest tabliczka 'teren prywatny' ale tak naprawdę, jakie on ma znaczenie oprócz informacji. Czy oznacza, że listonosz nie może wejść? :)
Tutaj przykład touring z graphhoppera:
http://www.openstreetmap.org/directions?engine=graphhopper_car&route=54.35808%2C18.58899%3B54.35819%2C18.58997
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |