Changeset: 49430343
(no comment)
Closed by Maarten Boogert
Tags
bundle_id | com.mapswithme.maps.pro |
---|---|
created_by | MAPS.ME android 7.3.5-Google |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom per PB gestuurd.
-
Comment from Commodoortje
Je hebt adresnode 30a gewijzigd naar 30, deze was reeds aanwezig in OSM.
Nu is nr 30 twee maal aanwezig en 30a is er niet meer.
http://www.openstreetmap.org/node/2818718309
Daarom heb ik uw wijziging teruggedraaid. -
Comment from Commodoortje
MAPS.ME is helaas niet de optimale editor voor OpenStreetMap. Waardoor vervuiling kan ontstaan.
Het is eigenlijk noodzakelijk dat u de edit controleert middels JOSM, Potlatch of ID om deze vervuiling tegen te gaan.
U bent namelijk middels uw toevoeging "verantwoordelijk" voor wat u in OSM brengt.
Wij danken u voor uw begrip en we hopen dat u goede aanvullingen verricht op OSM. -
Comment from Maarten Boogert
Ik huur Aan de Platz 30 ! (feitelijk nr. 30 en nr. 30a)
Waar jullie 30a positioneren is 30 !
Ben tenslotte de locale kenner.
N.B boven onze ingang stond al met koeienletters " Aan de Platz 30 "30 a bestaat niet meer
Dus mijn correctie is wel in orde.
Bovendien valt me op dat Maps Me t.o.v. bijv. Google Maps steeds de juiste meest recente aanpassingen geeft. -
Comment from Commodoortje
Maps.me maakt gebruik van de OSM database. Je zou ook eens de telefoon app osmand eens kunnen proberen.
Lokale kennis is inderdaad de meest betrouwbare bron. De huisnummers en panden zijn uit BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen) geïmporteerd. Vandaar dat ik de opmerking maakte.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=aan%20de%20platz%2030a&resultOffset=0&objectId=0881200000613073&geometry.x=196488.20328125&geometry.y=331222.40515625&zoomlevel=7&detailsObjectId=0881010000613074
Ik ga de adresnode dan verplaatsen naar de door jou verkozen positie en haal 30a weg.
Overigens is het geen verwijt. Omdat nieuwe mappers nog weleens beginnersfoutjes maken en MAPS.ME een zeer incomplete editor is, controleren we de nieuwe edits om "vervuiling" te voorkomen en de nieuwe mappers wegwijs te maken met OpenStreetMap. -
Comment from Commodoortje
Ik zag dat je 30 al naar 30a had gewijzigd.
Inmiddels 2x nr 30 verwijdert.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |