Changeset: 49510683
New Shopping Centre
Closed by Palooka
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Jakie centrum handlowe to jest? Bo shop=variety_store to pasuje do "wszystko za 5 zł" albo Pepco.
Mam też wątpliwości co do rysowania kształtu budynku totalnie na oko - jeśli nie ma skąd go wyrysować, to nie trzeba ;)
-
Comment from Palooka
To jest jeden parterowy budynek w którym znajduje sie Rossmann, Pepco, Apteka Swietojanska, Piekarnia I chyba cos jeszcze. Faktycznie jeszcze nie ma zdjecia satelitarnego I nie ma od czego odrysowac kontorow, ale ewentualnie moznaby poprawic w przyszlosci jak juz zdjecie bedzie. Parking przy tym sklepie tez na oko :) Ten przy Lidlu powinien byc ok. Jakies sugestie? Skasowac?
Ways (1)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |