Changeset: 49596451
Winkelcentrum
Closed by GuidoLanting
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Leonmvd
Zie ook comment op je andere changeset: https://www.openstreetmap.org/changeset/49596583 Drie dingen die hier naar mijn mening niet horen: 1. Adressen in OSM importeren we uit de BAG in Nederland, de officiƫle registratie. Deze hoef je dus niet nogmaals toe te voegen. 2. zie gebouwen opmerking in de andere changeset. 3. Zou landuse=retail niet passender zijn? Geldt ook voor de andere centra die je hebt aangepast. Het zijn geen overdekte malls, maar eerder verzamelingen van winkels in een straat.
-
Comment from Leonmvd
Ook vat je hier de huizen aan de Westerhavenstraat binnen de mall. Deze zijn sowieso geen onderdeel daarvan.
-
Comment from HenkL
Winkelcentrum Westerkade (zonder 'de') bestaat enkel uit de drie grote panden die in 2001 zijn opgeleverd. Alle zaken aan de oost- en noordkant van de Westerkade horen er niet bij; die bestonden al veel langer.
-
Comment from Leonmvd
Dat was inderdaad ook mijn beeld.
Ways (1)
Nodes (14)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |