Changeset: 49622666
kleine aanpassing
Closed by bervan
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12275 nl) |
---|---|
source | bing |
Discussion
-
Comment from HenkL
Access=no en foot=yes overbodig bij highway=footway.
Bij stukje steps wellicht incline verkeerd? (down=omlaag in de richting waarheen het pad is getekend)
Als je daar toch bezig bent: er liggen nog een paar stukken gras over de provinciale weg (aan beide kanten van het kanaal).
De route van pad 12 klopt her en der niet: onjuiste volgordes, 'gaten'. Je werkt met JOSM nu, zie ik. Daarin kun je een route-relatie bewerken (wel eerst alle leden ervan binnenhalen). Mocht je daarbij hulp willen hebben, laat het dan weten.
Succes verder!
Ways (1)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |