Changeset: 49641853
Adding detials to Maaslant
Closed by Hendrikklaas
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12275 nl) |
---|---|
source | survey 18-06-17 |
Discussion
-
Comment from Kogacarlo
Wat doe je hier nu? Het stond allemaal goed, ik was één maand voor jouw edit hier.
-
Comment from Hendrikklaas
Ik heb daar tags veranderd conform de aanwezige borden en de bank en prullebak geplaatst. Zo uit mn hoofd dacht ik dat het eerst nodes waren. Maar in Tegelen ben ik niet geweest.
-
Comment from Kogacarlo
Het pad in het gras kun je op de luchtfoto zien en staat nu verkeerd. De straat kronkelt nu als een malle en de prullenbak links van het poortje is weg maar staat op mijn foto. Ik kan me niet voorstellen dat daar iets veranderd is in een maand tijd.
Ways (3)
Nodes (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |