Changeset: 49797420
aanpassing fiets pad
Closed by Jvitegem
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Het fietspad eindigt nu in een track bij de Kanaaldijk-Noord. Klopt dit wel?
-
Comment from Jvitegem
Wat is een track ?
-
Comment from Jvitegem
het fietspad ligt naast een zand pad en houd in eens op.
-
Comment from eggie
Oke... Een highway=track is een meestal onverharde weg waar nog wel 4 wielvoertuigen overheen kunnen.Er zijn vijf gradaties. tracktype=grade5 zie je nauwelijks. tracktype=grade1 is verhard.
Kijk goed op de wiki en bestudeer dat goed. Ook voorbeelden in je omgeving zullen veel duidelijk maken.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_Features -
Comment from eggie
En als het fietspad ophoudt dan is dat zo. We mappen de werkelijkheid.
Ways (4)
Nodes (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |