Changeset: 49881883
Ontbrekende voetpaadje toegevoegd, plus een bruggetje over het water
Closed by Frank Voncken
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Frank, wanneer je bicycle = no op een pad zet routeren brommers bv nog wel.. en sneeuwscooters en noem maar op..
vehicle=no is ook een mogelijkheid om verder verkeer tegen te houden. -
Comment from Frank Voncken
Hallo Eggie, ik zie geen "vehicle", wel "motorvoertuigen", en deze staat op "no", evenals paarden en fietsen. Over de categorie twijfelde ik tussen pad en wandelpad. Dat paadje wat ik toegevoegd heb, was gewoon een voetpad, en maakt geen deel uit van een wandelroute. Of misschien toch de categorie "wandelpad" nemen?
-
Comment from eggie
vehicle=no wordt veel gebruikt, maar wellicht staat het niet in de wiki. Het werkt wel. Bij highway=footway hoeven geen accesstags erbij. Wanneer er het bekende blauwe ronde bord staat dan is het wandelpad. Staat het er niet dan path gebruiken (maar dan wel de accesstags erbij)
Wil je vehicle=no niet gebruiken dan mofa moped en bicycle gebruiken. -
Comment from eggie
Kij hier voor de access tags. De groene vakjes betekent default en hoeft niet getagd te worden.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#The_Netherlands -
Comment from Commodoortje
Een voetpad (highway=footway) dient door een verkeersbord aangeduid te worden. (rond blauw met wandelaar)
highway=path is dus wel juist.
Kijk even in deze wiki's
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Tag:highway%3Dpath
Kijk hier om te zien wat de standaard tagging per wegtype is in Nederland.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#The_Netherlands -
Comment from eggie
grappig.. hetzelfde antwoord :)
-
Comment from Commodoortje
bridge=standard is een niet juiste tag.
In dit geval denk ik dat bridge=yes de juiste zal zijn.
Kijk voor bruggen hier:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:bridge -
Comment from Commodoortje
Ik zie dat deze node geen aansluiting heeft op de Derde Werelddreef.
Vermoedelijk is deze connectie er in werkelijkheid wel.
http://www.openstreetmap.org/node/4939922302 -
Comment from Commodoortje
Zo zie je maar dat (veel) mappers bereid zijn je te helpen.
-
Comment from Frank Voncken
Inderdaad! Veel dank! Ik heb enkele kleine wijzigingen gemaakt, zoals het aansluiten van het pad op de Derde Werelddreef en de waarden van het pad op standaard teruggezet (zoals toegankelijk voor fietsers en paarden), ook omdat er geen bord is die dat verbiedt.
Ways (3)
Nodes (10)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |