Changeset: 49982533
A House In One Month
Closed by Wouter Corvers
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Mocht voor een gebouw een bouwvergunning zijn afgegeven dan worden nieuwe woningen geïmporteerd.
Je doet dan een verzoek op het forum en je hebt in no time je nieuwe gebouw met alle BAG gegevens erop.
Zellfde inlog als osm: draadje verzoek bag-import.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Doe je dat zelf. Verder zetten we info op de adresnode en niet op het gebouw zelf.
Wanneer je nog vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from eggie
https://www.openstreetmap.org/changeset/49982533#map=19/51.71123/5.31469
Deze link bij het verzoek zetten. -
Comment from alphensebezorger
Voorlopig is een verzoek zinloos, de gebouwen in dit bos staan (nog?) niet in de Basisadministratie Adressen en Gebouwen (BAG). Dat lijkt mij tenminste na een blik op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/.
Een ander punt: deze 'weg' kan volgens mij gewist worden: https://www.openstreetmap.org/way/504540723. Het huis staat nu dubbel op de kaart, maar deze 'weg' is niet als gebouw aangeduid.
Ways (2)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |