Changeset: 50065036
зміни у зв'язку з ралі "Львівський стандарт" в Уличному та Бистрому
Closed by Микола Фендак
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12275 uk) |
---|---|
source | власні спостереження |
Discussion
-
Comment from ~Jhellico
«ралі "Львівський стандарт"» треба оформити як відношення (очевидно, type=route), до якого ввійдуть існуючі відрізки шляхів, а не дублювати новим шляхом
-
Comment from Микола Фендак
не знаю, що таке відношення. І як по цьому відношенні потім збудувати маршрут? Як пройдуть змагання - то просто видалю цю накладку. Намалював для того, щоб прокласти маршрут в gps-навігаторі, бо на цій ділянці на карті місця дороги взагалі не було та щоб зробити хорошу інтерактивну карту як зображення.
-
Comment from ~Jhellico
> не знаю, що таке відношення. І як по цьому відношенні потім збудувати маршрут?
Я про http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Relation:route> Намалював для того, щоб прокласти маршрут в gps-навігаторі
Якщо це щось для особистих потреб, то можна було б, наприклад, експортувати шлях в GPX і завантажувати в навігатор, не засмічуючи базу OSM. Якщо це щось потрібне і важливе для інших, то оформити його як слід… -
Comment from Микола Фендак
перепрошую, але карту по даному регіоні я сам створював, сидів тижнями, все це малював, знімав треки. Без мене тут було б взагалі пусто, тільки самі дороги. Хто ви такий, що вказувати мені, що правильно, а що ні. Я вважаю, що це правильно. Даний маршрут потрібний для презентації на одному з сайтів. По іншому не буде того результату, що треба. З відношеннями ніколи не стикався і треба час, щоб вивчити, що це таке, якого в мене зараз немає. Тому зробив так, як вважав за потрібне!
-
Comment from ~Jhellico
OSM — це колективний проект, а не набір чиїхось приватних карт. І твердження на зразок «це все я замапив, тому це мій регіон і мої об’єкти» — зовсім не відповідають суті OSM.
-
Comment from andygol
Микола Фендак, такі речі не потрібно робити в ОСМ! Для цього є інші інструменти. Я прибрав з даних цей одноразовий маршрут. Замість цього я переробив його відповідним чином.
Ось ваш маршрут на мапі - http://bl.ocks.org/d/f1169d2eb575c9c0b82baa576d18d670.
Все це зроблено тут http://geojson.io/#id=gist:anonymous/f1169d2eb575c9c0b82baa576d18d670&map=13/49.2326/23.5998
Сам код можна подивитись тут - https://gist.github.com/anonymous/f1169d2eb575c9c0b82baa576d18d670
Велике прохання, більше так не робити. ОСМ - суспільний проект, а не персональна забавка.
Сподіваюсь на ваше розуміння та на поважливе ставлення до інших учасників та користувачів даних.
-
Comment from Микола Фендак
дякую
-
Comment from Myazyk
Микола - пихатий самовпевнений гордий індюк.
Звісно, що його робота цінна, але він весь час превисокої думки про себе і носить себе попід небеса -
Comment from Микола Фендак
типу ти мене чи я тебе знаю)) йди куди йшов, непотріб
Ways (13)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |