Changeset: 50079504
modified location Atlantikwall museum scheveningen
Closed by Gwob
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
PB gestuurd met welkom
-
Comment from eggie
Je edits zijn helaas niet helemaal gelukt. Alle begin is moeilijk. Het tramwegpad zit nu vastgeplakt aan der landuse forest.
Een gebouw heeft geen adres. De adresgegevens horen op een adresnode.
Ik pas e.e.a. aan. Ik maak de landuse even los van het fietspad. Het museum (node) hoort dat niet op die bunker?
Graag reactie. -
Comment from eggie
Je hebt de loop van het fietspad veranderd. Loopt het nu echt met een andere bocht. Ik ken de situatie daar goed. ..of is dit per abuis gebeurd?
Graag reactie. -
Comment from Gwob
Verandering aan het fietspad was per abuis. Sorry. Wel horen de Commandobunker en (de node van) het Atlantikwall Museum scheveningen op dezelfde locatie net in de bocht van het pad. Aan de overkant ligt de manschappenbunker 622 die ook bij het museum hoort. Als je dat zou kunnen veranderne, hartelijk dank ervoor. Inderdaad beginnersfoutjes. Hoort bij het leerproces.
-
Comment from Gwob
in Opentopo staan de locaties van de bunkers als inhammen op de kaart. Ook daar staat het museum verkeerd (teveel naar het zuidoosten.
-
Comment from Commodoortje
Inmiddels heb ik gekeken in BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen)
Aldaar staan de gebouwen, welke ik zojuist heb geïmporteerd.
De node van het museum heb ik verplaatst.
Kun je controleren of het op deze manier juist is?
Hier kun je zien wat ik gewijzigd heb.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50086500
.
Als je nog meer ontbrekende/onjuiste panden tegenkomt, kun je een verzoek indienen op het forum om dit te laten actualiseren.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=652908#p652908 -
Comment from eggie
Loop fietspad hersteld. Stukje nostalgie voor mij hier. Naar de blauwe tram moesten we van onze juf altijd zwaaien wat ik steevast weigerde. De bunkers waren ons speelterrein.. de garantie erop was nog niet verlopen.. De Duisters waren wel vertrokken toen.
-
Comment from Gwob
Het Atlantikwall Museum Scheveningen zit in de commandobunker 608. Deze ligt correct. De manschappenbunker 622 ligt bij de boshut en is een bijgebouw van het museum. Dus eigenlijk hier niet het "vlaggetje" maar bij de 608.
Veel dank voor de moeite. Juist dit soort details maken het interessant en betrouwbaar.
Overigens hoop ik dat jullie een keer op bezoek komen (we zijn de zondagen open buiten het vleermuizenseizoen dwz meil-sept).
Ways (5)
- Manschappenbunker 622 (305159322), v2
- Tramwegpad (37449923), v10
- 96197524, v4
- Badhuisweg (290226815), v3
- Badhuisweg (7494958), v11
Nodes (1-20 of 22)
- 1
- 2
- Atlantikwall Museum Scheveningen (4954443242), v1
- 4954443243, v1
- 3097375658, v3
- 3097375661, v3
- 3097375659, v3
- 3097388989, v2
- 3097388987, v2
- 3097388986, v2
- 3097388988, v2
- 2958495029, v2
- 2959362833, v2
- 2959366334, v2
- 1115241078, v3
- 1115216866, v3
- 1115244644, v3
- 1114874491, v3
439252577, v33097375660, v32958495030, v21359198928, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |