Changeset: 50344512
Edit: New street lay-out.
Closed by Galaid Tudor-Jones
Tags
created_by | iD 2.3.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from Allroads
Hoi, bedankt voor het aanpassen, de weg was er niet meer. Sinds dat we gebruik mogen maken van de BGT van de overheid. Kijk ik links en rechts hoe mensen een weg recent verbeteren. https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=59021
Vergelijkend met de luchtfoto actueel van de overheid, lag het toch nog wat scheef. Ik ben zo vrij geweest het even aan te passen. http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50346741 Op basis van de BGT.
Heb hier ook gebruik gemaakt van Actueel Hoogtebestand Nederland, daar kan er door de bomen zien wat er onder ligt, heb dan ook een paar paden ingetekend.Omdat het beter kan plaats ik deze opmerking. Zodat de routelijn ook werkelijk op de wegas ligt. Er is nog veel te doen om zaken te verbeteren.
Om zo te werken moet je wel de editor JOSM gebruiken. Daar kan je de verschillende lagen in projecteren.
Succes met je hobby, Openstreetmap verbeteren.
Ways (5)
Nodes (11)
- 4974901215, v1
- 4974901216, v1
- 4974901217, v1
- 4974901218, v1
- 4974901219, v1
- 4974901220, v1
- 4974902021, v1
- 4974902022, v1
- 4974902023, v1
- 44828577, v5
44828059, v5
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |