Changeset: 50484845
Determine road names
Closed by Jvitegem
Tags
StreetComplete:quest_type | AddRoadName |
---|---|
created_by | StreetComplete 0.14 |
source | survey |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Ik heb voetgangersgebied omgezet naar highway=service
Het is een pad naar de garageboxen.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50486601 -
Comment from Jvitegem
Helemaal goed..
Ik snap ook niet hoe dat kan dat het voetgangers gebied is geworden ...
Ik heb alleen via de app streetcompleet de naam en de bestrating aangepast... -
Comment from Commodoortje
Klopt, je hebt niets verkeerd gedaan.
-
Comment from Jvitegem
Hoe kan dat dan ?
Want het lijkt net alsof ik dat aangepast hebt...
-
Comment from alphensebezorger
Ik geef toch nog maar even antwoord op je vraag, voor het geval je er nog op zat te wachten.
De weggetjes staan al 10 jaar als voetgangersgebied op OSM. Daar heb je niets aan veranderd, dus maak je daarover geen zorgen.
Je kunt het zelf nakijken door op de website op een van de drie 'ways' te klikken, en dan links onderaan op 'Geschiedenis weergeven'.
Dan beland je bv. op https://www.openstreetmap.org/way/7170221/history, een overzicht van alle versies die van de weg bestaan hebben.Succes met mappen verder.
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |