Changeset: 50489607
aanpassing fietspad met voetpad bij dommel pas en het pad naar de planetenlaan dat volgens deze definitie geen fiets pad is
Closed by Jvitegem
Tags
created_by | iD 2.3.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50489607
De onnodige tags haal ik er even af. oneway=no niet zomaar gebruiken. note=oneway no wordt toegepast als je bang bent dat een andere mapper er een oneway=yes van gaat maken. bv bij parallelfietspaden of "rotondes".
motor_vehicle no niet op fietspaden.
foot="niet nader bepaald" is geen osm -tag.
Geeft dan een foutmelding. -
Comment from eggie
Voor die combinatiepaden wordt vaak segregated=yes gebruikt
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:segregated
Jouw oplossing zou wellicht ook kunnen,..wanneer het echt een trottoir is...vraag voor het forum. -
Comment from Jvitegem
het gaat om een aansluitend voetpad met een eigen bord.
Ik heb deze oplossing uit de Wiki gehaald
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Cycleway
key segregated lijkt mij een speciale oplossing voor Duitsland. Die borden hebben wij niet. -
Comment from eggie
Helemaal prima.
Om fietspaden te checken op foutjes kun je BTM gebruiken.
http://mijndev.openstreetmap.nl/~ligfietser/fiets/index.html?map=bugs&zoom=17&lat=51.51631&lon=5.50265&layers=B000000TTTTTTTTTT
Het duurt even voordat je iets ziet. -
Comment from Jvitegem
het fietspas bij de troestalaan kleurt geel maar ik snap niet wat er mis is..
Hoe kan ik dat vinden ?
En die bij de rotonde bij de piet heinlaan ook... ik snap het niet denk ik. -
Comment from eggie
Geel betekent dat het fietspad geen naam heeft. Je kunt het een naam geven.
Wanneer een fietspad de naam "fietspad huppeldepup" heeft ziet BTM dat als een fout. Dat kun je gewoon negeren.
Fietspaden moeten een naam hebben om het adres te kunnen vinden. De weg er naast staat immers vaak op slot voor fietsers. Daarom is het van belang de naam erop te zetten.., maar ik kijk even. -
Comment from eggie
wanneer je de Troelstrastraat in Breugel bedoelt. Dat fietspad heeft (nog) geen naam.
Geef anders de hyperlink even dan kijk ik even. -
Comment from eggie
Wanneer je klikt op zo'n fout dan gaat er een textbox open en zie je de "fout".Ook in de legenda zie je wat de fout kan betekenen. Niet elke fout is een fout. Sommige paden hebben nu eenmaal geen naam.
Ways (13)
- Dommelpas (177306028), v4
- Dommelpas (177306027), v3
- Dommelpas (409127103), v2
- Dommelpas (25300437), v4
- 28942365, v2
- 26631149, v2
- 26631153, v2
- 26631154, v2
- 26631150, v3
- 26631155, v2
- 26631152, v2
- 26631115, v3
26631151, v2
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |