Changeset: 50510836
geometria, poprawki, porządki na podstawie śladów GPS
Closed by Zbigniew_Cz
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11639 pl) |
---|
Discussion
-
Comment from adas
Hej... chyba usunąłeś jakąś gruntówkę łączącą te drogi lokalne. Wydaje mi się, że ta droga po budowie tam została (jako gruntówka - nikt tego nie zaorał). Mogę to sprawdzić za jakiś czas... Ale chyba przedwczesnie usunąłeś :)
-
Comment from Zbigniew_Cz
Hej!
Dzięki za uwagę :-)
1. IMO usunięcie tej gruntówki niczego nie zmienia, bo dojazd do domów jest zachowany od drugiej strony. Lepiej, żeby kierowca nadłożył 300 metrów, niż został poprowadzony na nieistniejącą drogę.
2. W UMP tej drogi nie ma.
3. Dostępne mi ślady z dwóch ostatnich dni nie wykazują tam żadnego ruchu.Fajnie będzie jeśli sprawdzisz i ew. zbierzesz nowe ślady, bo podejrzewam, że tam może być jakaś nowo wyasfaltowana uliczka. Dzięki!
-
Comment from adas
Asfaltu tam na 100% nie ma ;) Ale sprawdzę za jakis czas.
Ways (11)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |