Loading...
Changeset: 50540166
Pad toegevoegd voor wandelaars. Dit wil echter niet werken bij plannen route.
Closed by kum4wee
Tags
created_by | iD 2.3.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Nu heb je alleen een node zonder tagsneergezet.
Dat wandelpad heb je gemapt als highway=footway en fietsers toegestaan. een footway heeft het blauwe ronde bord met de wandelaar met kind.
In alle andere gevallen mappen als highway=path
Wat is je bedoeling? -
Comment from eggie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50540166
In het begin volgen wij de edits van startende mappers... ook om te helpen.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |