Loading...
Changeset: 50621377
sur
Closed by Ján Mráz
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | sk |
Discussion
-
Comment from MiroJanosik
Ahoj
tento areal si oznacil ako "building=yes" a tym sa to cele tvari ako budova ktorou to nie je. Vidno na satelite viacero mensich budov, ale nie jednu obrovsku. Takze building=yes by mal ist prec.A kedze to cele nie je ani kancelaria, tak by som "office" nahradil "amenity=research_institute".
pekny den, Miro
-
Comment from Ján Mráz
ahoj, nevyznam sa v tom nastaveni tak som to radsej zrusil.
-
Comment from MiroJanosik
Ah to nebolo nutne, ak by si napisal ze nevies ako na to, tak by som to spravil ja namiesto teba.
ahoj, Miro
Ways (1)
Nodes (18)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |