Changeset: 50626602
Beschikbare bouwkavels (woningbouw en gecombineerde woningbouw/industrieterrein) binnen Oudega-SWF aangegeven + kleine correcties in de omliggende straten.
Closed by Simmersnie
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | DigitalGlobe Premium Imagery;Mapbox Satellite;Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
construction=house zou ik nu weglaten.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50626602
Zodra er wordt gebouwd vraag je de import aan op het forum onder het draadje Verzoek BAGimport (zelfde inlog)
De huizen komen dan als building=construction met extra tag construction=house op de kaart. Zodra ze klaar zijn haal je die laatset tag weg en je maakt van building=construction ..house.
In de BAGviewer van het kadaster kun je zien hoe het er mee staat.
Zie https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=oudega&resultOffset=0&objectId=1680&geometry.x=166432.80844922&geometry.y=556529.09742773&zoomlevel=3&detailsObjectId=1680 -
Comment from Simmersnie
OK...helder; pas ik dat aan!
Ik vroeg me al af, hoe de gebouwen op de kaart komen (leek me al niet de bedoeling om zelf een BAG-element toe te voegen).
Ik constateerde namelijk een paar huizen, die er in werkelijkheid wel staan, maar niet op de kaart (de ene al 8-10 jaar, de andere al zeker 60-70 jaar!). Een BAG-import dus... maar dat pak ik later wel eens op. Dank voor de opmerkingen!
Ways (5)
Nodes (1-20 of 32)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |