Changeset: 50643740
wandelpad toegevoegd
Closed by De Valouwe
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Er is hier een stuk landuse getagd als footway. Ik kijk daar even naar.
Dat kan niet kloppen. Waarom zet je de andere paden op acces no? Dat doen we alleen als er een verbodsbord staat. Is dat het geval? Graag reactie... -
Comment from eggie
Ik draai de changeset terug. Ok de voorgaande edits geven weinig vertrouwen dat je jezelf goed hebt ingelezen. Verder zal ik een poging doen het gebied te herstellen, want ondanks hulp van andere mappers heb je toch weer de landuse verwijderd. Wanneer je vragen hebt kun je gerust reageren.
-
Comment from De Valouwe
Hi, het is nog even oefenen inderdaad. Waar kunnen wij meer informatie vinden? Dit stuk is ons eigendom en er komen binnenkort nieuwe borden. Wij willen het gebied ook graag online van up to date informatie voorzien, althans proberen ;-)
-
Comment from eggie
Waarschuwing
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group -
Comment from eggie
Oke.. nu zie ik je reactie. Bedankt zover. Edits aan landuse is geen beginnerswerk. Ik ben de zaken nu aan het aanpassen met behulp van de kadaster pdok 2016 .
Veel stukken staan in zgn multipolygonen. Dat is niet te bewerken met een simpele editor als iD.
Je zou een verzoek kunnen doen op het forum of iemaqnd daar nog eens goed naar wil kijken. Lees je eerst in. Im stuur je per PB een welkomstbericht.
Er is een groot verschil tussen footway(wandelpaden met het roned blauwe bord) , path (overige paden) en track.
Wanneer je voorzichtig zou beginnen met het aanleggen paden.. prima. Aan de landuse zou ik me nog niet wagen. Nooit met access=no beginnen.
PB met welkomstmail verstuurd.
Even oefenen op zulk grote schaal geeft substantiele schade aan de kaart.
De grootste fout hier is van je van de import landuse (3dshape) bounderies (grenzen) hebt gemaakt. Daarom is alles blanco. -
Comment from De Valouwe
Dank voor je berichten; we zijn bezig met duidelijkheid scheppen online én op het terrein zelf. Binnenkort worden nieuwe borden geplaatst. De toegang is verboden voor het deel op de kaart dat nu blanco is, met uitzondering van een mooie wandelroute die we er graag op willen zetten. Om up to date te blijven, alvast geprobeerd het eea te wijzigen. Mocht er een pro zijn die kan helpen dit kloppend te maken, heel graag!
-
Comment from eggie
Even de tijd geven om te renderen... Svp geen landuse omzetten in boundery protected area. Het gebies is hersteld en aangepast naar de meest recente luchtfoto van het kadaster.
-
Comment from eggie
'k Zie ook dat het tijd voor een groter toetsenbord wordt, maar het kan ook aan mij liggen.. Ik zal later nog eens kijken of ik een stuk vergeten ben.
Wegen die niet toegankelijk zijn kunnen op access=private. De landuse even zo laten.
Wanneer je nog vragen hebt stel ze gerust.
Ways (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |