Changeset: 50644081
poprawki i uzupełnienia: okolice Kolbuszowy
Closed by wmyrda
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12450 pl) |
---|---|
source | Geoportal: Ortomapa 2015, knowledge |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
O co chodzi w tej zmianie? http://osm.mapki.com/history/way.php?id=361392991
-
Comment from wmyrda
Nie przypominam sobie tagiego ruchu. Może coś tracer zamienił lub kliknięcie "połącz punkty adresowe z obrysami".
-
Comment from wmyrda
Sprawdzę jeszcze w firmie , ale w sumie jeśli dobrze sobie przypomnę to te okolice w tym ten budynek rysowałem przy pomocy buildtools oraz fastdraw.
-
Comment from wmyrda
Jest jeszcze opcja, że to walidator JOSM dodał po kliknięciu "napraw" na ukazane ostrzeżenia. Wizualizacja zmian by mnie dużo więcej podpowiedziała. Tak czy inaczej mnie by samemu nie przyszło do głowy by bawić się w jakieś dodawanie terytów...
-
Comment from wmyrda
Przyszła mnie do głowy jeszcze jedna możliwość. Czasami jak widzę podwójne adresy to je łączę ze sobą jeśli informacje są zbieżne tj. uzupełniają się jak w tym przypadku by nie tracić żadnych danych, a mieć je tylko w jednym miejscu, ale zastrzel mnie a nie przypomnę sobie jak było w tym konkretnym przypadku.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |