Changeset: 50654560
Wandelpad aangepast
Closed by dvegmond
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
building yes / name monumentaal gebouw is geen erkende tag.
historic=yes wordt gebruikt bij historische gebouwen. Nooit name gebruiken, want dan zie je op de kaart "monumentaal gebouw." Kijk in de wiki hij historic.
Ik haal de node weg.
Op een footway nooit beginnen met access=no
foot=yes hoeft ook niet op een voetpad. Dat is "default." -
Comment from eggie
De vreemde nodes heb ik weggehaald van het gebouw. Waar de hoofdingang zit heb ik entrance=yes er van gemaakt.
Het pad langs de begraafplaats zit nog niet vast aan de mons. Aengenentlaan. Nog vastmaken dus. De tags access=no foot=yes van de paden halen. Mocht je er niet mogen komen... dan access=no
footway=sidewalk Dat is een onbegrijpelijke fout die in editor ID zit.
Je kunt in OSM geen tags zelf verzinnen. het is dus steeds kijken in de wiki.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Kaarteigenschappen#Wegen -
Comment from eggie
historic=yes (of een andere osm-term) kan op een node of op het gebouw erbij.
-
Comment from eggie
Mariƫngaarde kan wel met naam op de adresnode. Ik meen dat het een zorgcentrum is.. amenity=nursing_home erbij op de adresnode.
Ways (2)
Nodes (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |