Changeset: 50698681
Overbodige punten verwijderd en gebouwen uitgelijnd op de kaart.
Closed by pcmill
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Die gebouwen stonden dus goed. het gaat niet om het dak, maar om begane grond. Die ligt goed. Het dak lijkt ergens anders te zitten omdat de luchtfoto schuin is genomen.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50698681 -
Comment from sander79
Hoi
ik weet niet of het verstandig is om dit te verplaatsen. Waarschijnlijk verstandiger om dit op te lossen bij de bron. (het kadaster)
Fouten kan je doorgeven via http://bagviewer.kadaster.nl/
Deze data wordt namelijk geimporteerd in osm.Verder staan de adres-nodes nu niet meer in het gebouw.
gr,
Sander -
Comment from eggie
Ik ga reverten
-
Comment from eggie
Reverted http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50698681
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust.. PB gestuurd..
Ways (3)
Nodes (1-20 of 33)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |