Changeset: 50715205
Wrong street name.
Closed by hwproton
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
PB met welkom gestuurd
-
Comment from eggie
Ik heb de weg even veranderd in residential.
-
Comment from hwproton
Mag ik vragen wat daarvan het nut/doel is? Dan kan ik het in het vervolg ook zelf doen, wanneer het van toepassing is.
-
Comment from eggie
In 2007 hebben we het gehele wegennet van kaartenmaker AND als donatie ontvangen. Dat was het begin van de kaart. De laagste klassering van de verharde wegen stond op unclassified. Residential ontbrak. Residential heeft een lagere prioriteit in de routering van gps en routeplanner. Dus als je de routering goed wilt laten lopen moeten de niet doorgaande wegen in dorp en stad als residential worden getagd en krijg je een voorkeur voor unclassified. Dit zelfde geldt voor woonerf.
Je kunt dus gerust de binnenstraten omtaggen en de doorgaande wegen op unclassified houden. -
Comment from hwproton
OK, dan zal ik dat voortaan gebruiken waar het van toepassing is. Bedankt voor de uitleg. JOSM vind ik te ingewikkeld voor een incidentele aanpassing, Potlatch 2 lijkt me wel te doen.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |