Changeset: 50778370
made the bridge and connecting cycle routes paved. I am trying to solve that this bridge is included in my cycle route (generated with KOMOOT). I hope this will be the solution.
Closed by Richard van Aalst
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Begin nooit met access=no. Staat hier een wit bord met rode rand?
Ik pas het even aan. bicycle designated wordt niet gebruikt op fietspaden. Wel in Duitsland op gewone paden. dan renderen ze als fietspad. Maar daar gelden andere access regels.
Hier de access tags voor Nederland.
De groene vakjes zijn default en hoeven niet getagd te worden.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#The_NetherlandsIk pas even wat aan hier.
-
Comment from eggie
Alle overbodige access tags heb ik verwijderd. Dat is gewoon niet goed.
De Zuidzijderweg staat op motor_vehicle = destination.
Klopt dat wel?
'k Zal ook even testen met de openfietsmap. Het zal anders ook wel eens een fout kunnen zijn in de app die je gebruikt.
Graag reactie -
Comment from eggie
Richard.. in de openfietsmap werkt de route gewoon over de brugg. 'k Heb in het verleden wel meer problemen gezien bij KOMOOT. Liever geen experimenten hier om de routering voor KOMOOT goed te krijgen.
Wanneer je vragen hebt kun je gerust reageren. -
Comment from Richard van Aalst
De zuidzijderweg kan je gewoon met fiets en auto berijden.
Ik weet (nog) niet presecies wat "motor_vehicle = destination" betekend. Ik weet wel dat het uitendelijk geen doorgaande weg is maar je kan wel, met de fiets en lopend, de brug rechtsaf slaan.
Komoot verwees me naar openstreetmaps om het eventueel te controlleren. Bedankt voor de tip, ik zal ook feedback aan komoot geven.
-
Comment from eggie
motor_vehicle=destination betekent dat er alleen maar bestemmingsverkeer mag komen. Er zou dus een bord moeten staan. Voor fietsers en voetgangers heeft het geen effect op osm.
-
Comment from Richard van Aalst
Hoe kan je, of met welk programma kan je een route checken met openfietsmap, zoals jij gedaan hebt
-
Comment from eggie
Je haalt download eerst het gratis programma basecamp naar de computer. Dat is voor garmin gps-en.
http://www.garmin.com/nl-NL/shop/downloads/basecamp
Daarna de Full Benelux van www.openfietsmap.nl
(donatie mogelijk)
Bestand opslaan/uitpakken/setup draaien. Dan nestelt het zich automatisch in basecamp.
Zie ook uitleg op deze website.
Wanneer je toevalllig een garmin hebt draait de kaart ook in de gps.
In www.openstreetmap.org kun je trouwens ook routes maken. - Comment from eggie
Ways (3)
Relations (2)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |