Changeset: 50861547
waarom heten alle fietspaden Cycleway !! deze twee zijn benoemd met de straatnaam
Closed by dmatthijssen
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
PB met welkom gestuurd
-
Comment from eggie
Op zich goede actie, alleen het pakt verkeerd uit.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50861547
Gewoon de straatnaam Luchtenburg invullen.
Al je edits komen daadwerkelijk op de kaart en Cycleway Lugtenburgweg is niet de naam van de straat.
Doe je het zelf. Geen name:nl gebruiken. dat is voorbehouden aan de prov. Friesland. -
Comment from eggie
Is dit stuk ook niet Westrand gaan heten?
Waarschijnlijk heb ik nooit een naam op de fietspaden gezet omdat ik het niet zeker wist. De gebouwen op de sportvelden hebben ook Westrand als kadaster adres. -
Comment from eggie
Hier heb ik het ook maar aangepast naar Westrand. De Luchtenburg bevindt zich in het wijkje en heb ik als highway=path ingetekend. moped=designated toegevoegd. name:nl verwijderd.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |