Changeset: 50942481
Softpak BV
Closed by Jeroen Eeuwes
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
office=yes erbij? Een naam is niet voldoende op een node. Doe je het zelf?
-
Comment from Jeroen Eeuwes
Ik wil het best doen, maar op de website van OSM kan ik kiezen uit deze velden: Description, Elevation, Fax, FixMe, Level, Note, Phone, StartDate, Weelchair Access, Wikipedia.
Dus er is geen veld office wat ik op yes kan zetten?!?
Als ik bij tags (ipv velden) op de plus kies en dan de drop down box om te selecteren staat er ook geen "office" bij.
Wat zie ik over het hoofd? -
Comment from eggie
Oke.. Ik heb het net aangepast. Editor iD is wel heel erg beperkt. Is er geen advanced modus zodat je zelf velden kunt aanmaken?
Vanuit het forum adviseren we om over te stappen op editor JOSM.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710Zal nog eens met iD kijken, want ik heb daar nooit energie in gestoken.
Potlatch2 kent wel een advanced modus. Bij selectie linksonder in te stellen.
Er wordt al weer gewerkt aan een simpele opvolger van iD. (mapcat) -
Comment from Jeroen Eeuwes
Editor iD zegt mij niets, Ik ga naar www.openstreetmap.org en klik dan links boven op de knop Edit (tussen de naam en de button History).
Ik weet niet of je zelf velden kan aanmaken, maar het lijkt mij niet heel handig als een simpele ziel als ik zo maar willekeurig veldnamen en waardes gaat lopen verzinnen...
Wellicht ben ik wat naïef, maar ik zou verwachten dat wat je met de knop Edit kan toevoegen genoeg zou moeten zijn. -
Comment from eggie
Klik in iD op Alle tags en dan op de + .
Een nieuwe regel wordt dan geopend.
Dan kun je zelf een tag definieren.
In dit geval heb ik het net gedaan.
Het kan dus wel met iD. :)
Mapse verder. -
Comment from eggie
Die tagnamen verzinnen we niet, maar die halen we uit de wiki.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_Features
Een maand geleden heb ik je een welkomstmail gestuurd met die links.
Ik zal 'm per PB nog een keer sturen.
Je kunt ook je vragen kwijt op het forum van OSM. Zelfde inlog als osm account.
Helaas is OSM toch niet zo simpel als het lijkt.
Het is in de loop van de jaren steeds "professioneler" geworden en wordt door officiële instanties steeds meer gebruikt. Kijk maar eens in het forum naar de toepassingen.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
PB is onderweg. -
Comment from Jeroen Eeuwes
Het welkomstbericht wist ik nog wel (je was ook niet de enige die dat stuurde). Vanuit de link daarin naar de "Welkom op OSM" had ik ook onthouden dat de meeste kans op nuttige edits is bij POIs te doen. Ik had het stuk met Waar moet je op letten nog een keer doorgelezen en vandaar dat ik alle velden (die ik zag althans) heb ingevuld omdat daar dus stond dat alleen een naam niet nuttig i, maar e ook een website en winkeltype etc moet invullen. Nu is dit geen winkel dus vandaar dat ik nog niet de link had gelegd dat er wel een ander type nodig was.
Ik heb nu het type op "IT Office" gezet (want dat is het).
Als ik ooit weer een edit doe dan zal ik in de (enorm lange!) lijst met tags kijken wat er allemaal bij past.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |