Changeset: 50954418
Corrected Road
Closed by Farmerkolo
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
De rotonde en de toevoerwegen staan nog steeds op construction=trunk Klopt dat wel? Verwijderen?
Een rotonde wordt in de regels als junction=roundabout getagd. oneway=no is dan niet nodig..
Graag reactie. -
Comment from Farmerkolo
Bedankt voor je reactie. Ik heb inderdaad een fout gemaakt. Het is geen construction meer en het is een rotonde... Ik zal het zo snel mogenlijk aanpassen! Bedankt!!! ;)
-
Comment from Farmerkolo
Heb de correctie doorgevoerd.
-
Comment from eggie
Dan kijk ik even of contruction trunk eraf is, want die zie ik nog in de analyse. http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50954418
-
Comment from eggie
prima zo.. mapse verder.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |