Changeset: 51273045
NL Ter Aar: adding parking near Dirk supermarket; moving some shops to correct position
Closed by alphensebezorger
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12545 en) |
---|---|
source | survey;PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm;BGT Kadaster |
Discussion
-
Comment from borishag
Hallo Mapper,
Ik zag dat je een node van Kruidvat verwijderd hebt in plaats van te verplaatsen, je een nieuwe hebt aangemaakt. Het adres van deze winkel is nummer 113, en niet 113A. Zou je dit kunnen wijzigen?
B Hageman, Editor AS Watson Stores -
Comment from alphensebezorger
Hallo Boris,
Ik weet niet hoe jij aan nummer 113 voor de Kruidvat komt, maar dat klopt toch echt niet.
Nummer 113 is volgens de BAG en het aanwezige huisnummer op het pand het woonhuis, vlakbij het kanaal. Het Kruidvat deelt de ingang met de Dirk, en zit tussen de Dirk en de Hema. Ik kon ter plaatse geen huisnummer op de Kruidvat ontdekken, maar de Hema gebruikt 113B, dus 113A bleef over.
Volgens mij is de werkelijkheid zo goed in kaart gebracht, dus is wijziging niet nodig. Eventueel zou je bij de gemeente Nieuwkoop navraag kunnen doen naar het correcte huisnummer.
Ik heb trouwens de "Kruidvat-tags" verwijderd van (BAG adrespunt) 113 en toegevoegd aan 113A. Dat adrespunt vervolgens naar de (klanten-)ingang van de winkel gesleept.
De gegevens van de Hema stonden niet op een BAG adrespunt, die heb ik aan nummer 113B gehangen, en daarna het 'lege' punt verwijderd. -
Comment from borishag
Hallo mapper,
Dank voor jouw reactie. In onze vastgoedsystemen en kvk gegevens staat nummer 113, dus dit wil AS Watson graag aanhouden. https://www.kvk.nl/orderstraat/product-kiezen/?kvknummer=310355850880
B Hageman, Editor AS Watson Stores -
Comment from alphensebezorger
Tja,
Als AS Watson per se het verkeerde huisnummer (van het woonhuis) wil blijven gebruiken, zal ik dat niet tegenhouden. Ik neem aan dat de gemeente gaat over het verstrekken van huisnummers, dus als je formeel dat nummer wilt 'claimen', zul je daar moeten zijn. Wat volgens het KvK het adres is, lijkt mij niet doorslaggevend. De gegevens van de BAG (aangeleverd door de gemeente) lijken me bepalend. Ik denk dat het huis (bouwjaar 1963) al nummer 113 had, en de winkels (bouwjaar 2002) dus 113A en 113B gekregen hebben.
Essentieel lijkt me wel dat het Kruidvat in OSM op de juiste lokatie opgenomen is, en niet meer in het woonhuis zo'n 70 m verderop. Zullen we het Kruidvat voorlopig maar zonder adres opnemen in OSM. Dan kunnen we eventueel wanneer de gemeente het juiste huisnummer duidelijk maakt, altijd nog (BAG-)adresnode en winkelnode samenvoegen?
-
Comment from borishag
hallo mapper,
Het verwijderen van adresgegevens van onze vestigingen druist in tegen onze plaatsingsrichtlijen (Source: AS Watson BNL) Wij gebruiken de OSM data van al onze 1754 vestigingen ook voor andere doeleinden, en dient derhalve conform onze inschrijvingsgegevens te zijn.
B Hageman, Editor AS Watson Stores -
Comment from alphensebezorger
Hallo B Hageman,
Wat is concreet je voorstel in dit geval? Ik weet nu niet meer zeker welk huisnummer de gemeente aan het Kruidvat toegewezen heeft. Wil je navraag doen bij de gemeente?
Uitgangspunt moet volgens mij zijn dat OSM de werkelijkheid "in het veld" in kaart brengt (zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Good_practice), en bij het woonhuis hangt in ieder geval "113" op de gevel. Twee keer nummer 113 in OSM veroorzaakt problemen als je naar dat adres wil navigeren (met OsmAnd bv.) Zie jij een bevredigende oplossing in dit specifieke geval?
Groet, alphensebezorger. -
Comment from borishag
Hallo Mapper,
Voor ons is van belang dat het juiste adres vermeld staat in de node (dit hoeft geen BAG node te zijn) We hebben zeker een 20 tal vestigingen die in panden zitten met een nummer en meerdere winkels, voor zover vermeld hebben deze een eigen node, denk bv aan een geldautomaat omdat we in een voormalig bankgebouw zitten of bij een supermarkt in; https://www.openstreetmap.org/edit?node=2847110576#map=19/52.20651/4.64367 Hier hebben we ook geen problemen mee gehad. Ik denk jat je hier flexibeler mee moet omgaan omdat de werkelijkheid soms niet volgens de regels te hanteren valt. Daarom graag nummer 113 aanhouden, desnoods in een eigen node
B Hageman, Editor AS Watson Stores
-
Comment from borishag
hallo mapper,
Ga je het huisnummer nog terugzetten?
B Hageman, Editor AS Watson Stores
-
Comment from borishag
Geen reactie van mapper ontvangen, zal winkel uit BAG node halen en een eigen node geven met juiste adres
B Hageman
Ways (4)
Nodes (1-20 of 25)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |