Changeset: 51289552
Created a restaurant
Closed by Vinkir
Tags
bundle_id | com.mapswithme.full |
---|---|
created_by | MAPS.ME ios 7.4.5 |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
MAPS.ME is helaas niet de optimale editor voor OpenStreetMap. Waardoor vervuiling kan ontstaan.
Het is eigenlijk noodzakelijk dat u de edit controleert middels JOSM, Potlatch of ID om deze vervuiling tegen te gaan.
U bent namelijk middels uw toevoeging "verantwoordelijk" voor wat u in OSM brengt.
Wij danken u voor uw begrip en we hopen dat u goede aanvullingen verricht op OSM. -
Comment from Commodoortje
Ik heb de naam aangepast en de node samengevoegd met de bestaande adresnode.
Het is overbodig op met MAPS.ME een tag name:nl toe te voegen, dit doet in Nederland niets.
(Behalve in Friesland, waar vaak Friese namen de officiƫle naam zijn.)
Hier kun je zien wat ik gewijzigd heb.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=51291460
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |