Changeset: 51563823
Виправлення помилок своїх та чужих полігонів
Closed by Poliakoff Mykhailo
Tags
created_by | reverter;JOSM/1.5 (12545 pl) |
---|
Discussion
-
Comment from Myazyk
Чоловіче, перш, ніж наносити полігон пляжу (так зване виправлення своє робити), включи фон "Знімки DigitalGlobe Standard" і подивись як там зараз є пляж, а де є забудова.
Наполегливо прошу повернути форму полігонів таку, як я був наніс! -
Comment from Poliakoff Mykhailo
між різними фонами існує зміщення у декілька а той і до 10 метрів. Саме головне чи правильно відображена інформація , де перехід з одного полігону в інший . Зараз новий тренд у створенні полігонів . Все робиться у вигляді мультиполігону. Намальовані раніше полігони перетеговуються у мультиполігон. Твердження , що у мене не вірно бо в одному з фонів здвиг, не вірна та упереджена позицыя ы не э пыдставою вважати редагуванн явандалізмом . Перевірте у всіх фонах а також на фотоархіві знімків Digital Globe сайті Terraserver.com . Якщо виявите ,що кругом зсунуто не так як треба - тільки тоді і виникне підстава у мене сприймати то се як помилку . І будемо разом тоді шукати точки "соприкосновения" .
-
Comment from Myazyk
Ти мені зуби не заговорюй! Якщо на знімку супутника видно, що там хати побудовані, а ти позначаєш, що там пляж, то зміщення хай буде хоть на 20 метрів - хати від того не зникнуть
У тебе неправильно не через зсув обложки, а через здвиг мозку.
Подивись нові знімки супутника і не умнічай, придурку! -
Comment from Myazyk
Може, хоть так ти будинки побачиш там, де ти наніс пляж https://www.google.com.ua/maps/@46.1557484,30.5569635,391m/data=!3m1!1e3?hl=uk
-
Comment from Poliakoff Mykhailo
Раджу Вам повторно прочитати правила щодо умов використання супутникових знімкувань. Дуже добре та детально дана тема розкрита у російській локації форуму
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=5257 Супутникові Фотографії Гугл не розглядаються взагалі як доказ , оскільки чітко зазначено , що на них відсутня дозвільна ліцензія. Ви провокуєте мене створювати правку по заборонених фотографій - прошу Вас не провокуйте мене будь-ласка порушувати правила . Я користувався наявними у програмі JOSM фоновими шарами. Я визнаю , що фонові шари , що присутні у Джосм можуть не повністю відображати дійсність. Тоді як вихід залишається поставити відмітку уточнити шляхом відвідин території та здійснення фотовідео фіксації території. -
Comment from Poliakoff Mykhailo
Також я контролюватиму , чи не вноситиме Ви корективи у цю правку після мене шляхом використання забороненого Гуглу.
-
Comment from Myazyk
Який же ти дурний!
То не використовуй знімки Ґуґл для картографування!
Використай знімки DigitalGlobe Standard і подивись, що хати побудовані там, де ти наніс полігон пляжу.
Як тобі втокмачити у голову, що ти мапиш по старих знімках?!P.S. Я дану територію відвідував місяць тому
-
Comment from Poliakoff Mykhailo
Чому Ви у вигляді ТІЛЬКИ мультиполігонів за допомогою плагіну "Робота з мультиполігонами " в Джосм не відкоригуєте зміни? Таким чином, щоб всі лінії стали члнами зв'язків , Верхній край пляжу посунули б нище , над пляжем до місця , де розташовані будівлі , додали б natural grassland або scrub на підставі знань території. І спір вирішено. Під рекреацією Чайка , опустили б зелень , на підставі знань.
-
Comment from Poliakoff Mykhailo
підправив трохи , тільки де я власноруч полігон перетворено у мультиполігон.
-
Comment from Poliakoff Mykhailo
Решта - все у ваших руках Янгола Вам Охоронця ! На все добре!
-
Comment from Myazyk
То є страшне!!
Я не можу робити те, що хочеш ти.
Я зв'язки для мультиполігонів взагалі не створюю і Джосм я не користуюсь.
.
Виправ форму пляжу! Нанеси будівлі, раз уже взявся за той пляж -
Comment from Poliakoff Mykhailo
Давай залишимо цю територію тим , хто здійснив відвідини і паралельно шарить у мультиполігонах. Якшо хочеш робити користь проекту -то на лінк .https://1drv.ms/b/s!Ar-WXIFaX7UdgQs-x7Qj83y_IvGR. Треба додати українську версію назви . Починай з А і іди до кінця. Зразу бери по пару країн , що поруч.
-
Comment from Poliakoff Mykhailo
Я відписуюсь від дискусії по цю територію.
-
Comment from Myazyk
Хто тебе просив змінювати межу пляжу? Я її наніс був правильно, а ти переробив на неправильно!
-
Comment from Poliakoff Mykhailo
Будь-ласка вчини так . Встанови на комп'ютері Team Viewer , Josm Потім попроси старожилів, щоб у режимі віддаленого управління навчили тебе мультиполігонити . З ким ти домовишся , підключиться до тебе за допомогою Team Viewer та Скайпу. Цим ти надаси доступ на свій комп. Людина ввідалено буде працювати на твоєму компі і паралелельно через відеозв'язок буде тобі розказувати . На екрані ти бачитимеш як рухатиметься мишка і вносяться зміни на мапі , голос по скайпу буде тобі розказувати що до-чого. Ти подивишся , послухаєш як воно робиться , розкаже тобі основні фішки , які треба знати на початкових порах. Потім сам зможеш коригувати територію під знання. Бо у нас с тобою виходитиме розмова глухого з німим.
-
Comment from Myazyk
Та, з тобою говорити неможливо
Повторюю, нарисуй пляж правильної форми!
.
Ти дочекаєшся, що я буду тупо нищити твої правки так як ти робиш з моїми -
Comment from Poliakoff Mykhailo
Мязик я тобі раніше писав, що візьми і посунь на підставі знань території.
Друге : перестань мені кидать предьяви. Мова агресії , погроз заборонена у проекті. У цій дискусії ти себе ведеш неконструктивно. З одного боку пишеш , що я зсунув не вірно. Я тобі пишу підправ сам на підставі знань. Скажи для тебе головне замапити об'єкт вірно чи роблячи провокацію мене на агресію, пишучи хамство і неуважуху - тішитися , що я повівся.
Повторюю :почитай попередні коментарі - там і я чітко написав - беріть і підправте.
-
Comment from Myazyk
Перше: я був нарисував межі пляжу на підставі знань території, а ти знищив то.
Друге: з тобою неможливо говорити конструктивно
Третє: я не буду наносити, а потім виправляти після того, як ти туди засунеш свої руки
Ways (1-20 of 36)
- 1
- 2
- 519850124, v1
- 519850125, v1
- 519850127, v1
- 519850129, v1
- 519850130, v1
- 519850132, v1
- 519850134, v1
- 519850135, v1
- 519850137, v1
- 519850139, v1
- 519850141, v1
- 519850143, v1
- 519850145, v1
- 519850147, v1
- 519850148, v1
- 519850150, v1
- 519850151, v1
- 519850153, v1
- 519850155, v1
- 519850156, v1
Relations (10)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |