Changeset: 51968276
area:highway
Closed by rowers2
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12712 pl) |
---|---|
source | geoportal.gov.pl, ISOK orto_CiEŃ, bing, Digital Globe |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Pilnuj, proszę, tagowania, bo robisz potworki: http://www.openstreetmap.org/way/505914527
To już nie pierwszy taki przypadek, dlatego piszę. -
Comment from rowers2
Piszesz nie pierwszy raz tak jakbyś nie rozumiał skąd to się bierze.
Udajesz, że nie wiesz że takie błędy kinięcia w identyczne value z rozwijanej listy, wynika z wielu kwestii np. braku czytelnych ikon na tej liście, bo ideą tej listy i ikon było przyśpieszenie wyboru.Udajesz lub nie wiesz, że gdy walidador a;h marimila się nie wiesza to takie błędy są wyłapywane następnego dnia. A gdyby nie skrypt od Andrzeja to nie udawałbyś mądrego.Zdarzało się, że wyłapywałem je po 15-20 minutach a Ty już generowałeś mi konflikty swoim skryptem do wyłapywania zamkniętych w okrąg dróg. A najzabawniejsze jest to jak kasujesz z takich obrysów tagi zamiast poprawić klucz. Tu zostawiłeś, co jest równie dziwne i wiele o Tobie mówi.
Z pewnością nie interesuje Cię, że takie kliknięcie w sąsiedni tag zdarza się rzadziej niż raz na 1000 .Powiedzmy, że myślisz kategoriami ludzi, którzy czegoś nie mapują (w tym przypadku dziesiątków tysięcy a:h) i błędów nie popełniają.
No ale twój stosunek do jakości pracy innych jest znany.Na głowę bym upadł gdybym wytykał Ci Twoje błędy jakie robisz np. przy importach adresów albo te głupoty jakie nawyczyniałeś jakie widziałem wczoraj.
Po prostu je poprawiam, bo tak rozumiem ideę OSM i zasady dobrej współpracy.
Kto robi problem z literówek i tej klasy błędów wystawia sobie sam świadectwo.
Najwyraźniej nie rozumiesz różnicy między drobnym błędem których po innych maperach inni poprawiają np ja prawie 50.000, od błędu jaki sam od zawsze popełniasz starając się innym wmówić że gorzej mapują niż Ty,
To Twój wybór i nikt Cię do tego nie zmusza.Nie dziw się, że ludzie Cię oceniają jak oceniają za to co robisz świadomie. Najwyraźniej sobie nie zdajesz sprawy, że to co kiedyś zrobiłeś nie zniknie, a do Ciebie wróci tak, że będziesz zszokowany jak na szali położą Twoje zasługi i szkody.
Będziesz miał żal za to jak ci podziękują za lata twojej pracy pełnej poświecenia.Przemyśl to bo wtedy będziesz mógł pretensje kierować tylko do siebie i nie wiem czy wielu cię pożałuje.Piszę to na podstawie wielu rozmów z wieloma osobami i tu nie chcę ci robić żadnych przykrości czy pouczeń.Masz na tyle rozumu że pojmiesz że nic w przyrodzie nie ginie.Nie obchodzi mnie dlaczego tak gardzisz ludźmi,bo lata mam i takie zachowania widziałem i wiem jak się kończyło i znam różne motywy. To dobra rada dla Ciebie bo Ty i ja wiele dla OSM poświęciliśmy i niewielu tu takich.Jak się znam na ludziach to już dziś żałujesz tego co zrobiłeś ale poszedłeś tak daleko że nie wiesz jak to odkręcić.
Zobaczę czy ci to ułatwić. -
Comment from Zbigniew_Cz
A ten Twój potworek nadal nie jest poprawiony...
-
Comment from Zbigniew_Cz
... więc jak to się ma do Twojego wywodu, że poprawiasz swoje błędy w 15-20 minut po ich wystąpieniu? Ot, puste słowa, jakich wiele.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |