Changeset: 52093191
Changed contour of new buildings
Closed by PaulNijssen
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12712 en_GB) |
---|---|
source | Building plans of Kuin |
Discussion
-
Comment from eggie
nr 17 rendert hier niet meer.
-
Comment from eggie
nr 17 even uit de knoop gehaald. Wanneer de vorm van de woningen niet klopt zou je een terugmelding kunnen doen bij het kadaster.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=arumer&resultOffset=0&objectId=0070300000313122&geometry.x=165704.73880359&geometry.y=577068.71918743&zoomlevel=7&detailsObjectId=0070300000313122 -
Comment from PaulNijssen
Terug melding is gedaan. Bedankt voor je hulp. Ik ben nog niet helemaal thuis in JOSM maar komt wel goed.
-
Comment from eggie
Josm heeft een validator. Die zou dat er uit moeten halen.
Mocht je vragen krijgen, stel ze dan gerust.
Het wordt je zeker niet kwalijk genomen. OpenStreetMap heeft een leercurve en het is een samenwerkingsproject. We moeten samenwerken om de beste kaart te maken.
Zie ook draadje:
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Ways (6)
Nodes (1-20 of 22)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |