Changeset: 52112993
Vomar zat naast de lidl, door verkeerde postcode, 1784 EE, 116 moest zijn 1784 ED, 116 nu zit vomar goed op 1784 EE, 116.
Closed by Colinda365
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom gestuurd per PB
-
Comment from eggie
Iets is niet helemaal goed gegaan. Je hebt de Duinbrink per ongeluk een eind naar het noorden verschoven.
Ik kijk even naar je edits. -
Comment from eggie
Adresnodes zijn al aanwezig. Nu staan ze er dubbel in. Niet zelf dus adresnodes aanmaken.
Gelieve eerst te zoeken waar de echte kadaster-adresnode zich bevindt.
ook heeft elke node maar één nummer. Ik draai je bijdrage terug.
Wanneer je vragen hebt zetl ze gerust.
Dit was je edit: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=52112993 -
Comment from eggie
Reverted wegens te veel schade. Wanneer je vragen hebt stel ze gerust.
-
Comment from eggie
Middels PB contact gehad.
Ways (1)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |