Changeset: 52150345
gansstraat eenrichting zonder bike lanes en dubbele tag verwijderd
Closed by tjeerdy
Tags
changesets_count | 13 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from arvdk
Hoi tjeerdje. Het is misschien een beetje raar, maar de cycleway=opposite moet blijven staan. Lees je even goed in, op de wiki pagina's. oneway is ingewikkelder dan het lijkt, met alle uitzonderingen. Zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:oneway en dan het kopje [how to map]-[Sub keys / exceptions]. Lukt het je zelf om dit te repareren?
-
Comment from eggie
Wanneer er verplichte fietsstroken lopen dan is het cycleway=opposite_lane begrijp ik uit de wiki.
Het effect is op bij bv de openfietsmap dat het routeert tegen het verkeer in.
Dacht niet dat je 2x moet aangeven dat fietsers zijn uitgezonderd. Maar ik vind dit zelf ook lastige materie.
Anders even op het forum vragen. -
Comment from eggie
.. Bij een simpele weg zonder fietsstroken gebruik ik in de regel oneway:bicycle=no
Gewoon een straat dus zonder fietspaden, stroken, e.d.Is er een fietspad tegen het verkeer in dan wordt het ingewikkelder. Dan begin je met cycleway=..... en dan ligt het maar aan de weg of er opposite_track of opposite_lane of alleen maar opposite wordt getagd. het effect blijft hetzelfde.
"Vroeger" tagde ik altijd cycleway=opposite totdat iemand met oneway:bicycle=no kwam...
en dan wat te doen met brommers :)
oneway:moped=no ?? Ik hield er nooit rekening mee, maar dat zou eigenlijk wel moeten. -
Comment from eggie
Voor fietsers routeert het zo in ieder geval naar behoren.. Loopt in de Gansstraat een fietspad/strook tegen het verkeer in?
-
Comment from eggie
Het is goed getagd hier, want er is geen fietspad. oneway:bicycle=no is dus voldoende. Even gespiekt in een niet toegestane viewer.
-
Comment from arvdk
Ok, bedankt voor je input eggie. Nooit te laat om nog iets te leren:) Goed bezig tjeerdy
-
Comment from tjeerdy
Klopt eggie, geen strook
-
Comment from eggie
De changeset is besproken op het forum
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=664521#p664521
Er zou dus nog :moped en :mofa bij moeten denk ik.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |