Changeset: 52169329
Brought plot areas in line with land registration (Cadaster) Source: pdokviewer.nl, layer 'kadastrale grenzen"
Closed by Jubbetje
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
Ik heb iets hersteld van de ways die in de knoop zaten.
De import was van het kadaster (BAG) Die geven gewoon het gebied aan als buidling=houseboat. Wat we meestal doen is de perceelgrens aanpasssen. Je verwijdert buidling=houseboat en voegt de tag mooring=private toe. daarna teken je de werkelijke vorm in van de houseboat.
Zo blijven de adresgegevens intact en zie je niet zo'n groot gebouw wat er in werkelijkheid niet is. Doe je het zelf.
In het kort: buidlng=houseboat verwijderen, mooring=private toevoegen. Doe je het zelf? Graag reactie -
Comment from Jubbetje
Bedankt voor de uitleg, ik ga het aanpassen
-
Comment from eggie
Kijk even hier als voorbeeld http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81097/4.68904
Ways (1)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |