Changeset: 52248286
Park w remoncie, ogrodzony stalowym murem, przejścia nie ma (przynajmniej od Czarnowiejskiej)
Closed by VA00
Tags
changesets_count | 3883 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from Mateusz Konieczny
Skąd wiesz że https://www.openstreetmap.org/way/25506179/history#map=18/50.06764/19.92444 powinna być highway=construction?
Co tam budują? Bo jeśli chodnik to warto ustawić typ budowy (construction=footway).
-
Comment from VA00
Faktycznie, jedyne co wiem, że od Czarnowiejskiej i Szymanowskiego stoi blaszany płot, a raczej ścianka. Co za nim jest nie wiem, ale przejścia nie było.
-
Comment from Mateusz Konieczny
W takim razie przywrócę chodnik (teraz pokazuje to jako coś w budowie, większośc mapa intepretuje to jako budowę drogi).
Dam access=no by zaznaczyć niedostępność.
Dzięki za szybką odpowiedź!
Ways (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |