Loading...
Changeset: 52364451
Achterom loopt op deze plek niet door achter de schuurtjes. Dus ik heb het 'wandelpad' op de juiste locatie gesplitst.
Closed by Reinout van Rees
Tags
changesets_count | 13 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
hashtags | #hotosm-project-3630;#MissingMaps;#Bangladesh;#Rodekruis;#Redcross;#NelenS20170926 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Wanneer twee "eindjes" vlak bij elkaar liggen kun je op de eindnode noexit=yes taggen. Anders gaan de analyseprogrammaatjes zeuren dat het niet aan elkaar zit. Ik heb het voor je gedaan.
-
Comment from Reinout van Rees
Ah! Die zal ik onthouden.
- Comment from eggie
Ways (3)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |