Changeset: 52405592
Er is een schuur bij aangebouwd en de vorm klopte niet.
Closed by SR2
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
PB met welkom gestuurd
-
Comment from eggie
Gebouwen worden geïmporteerd vanuit het kadaster. het is niet de bedoeling om gebouwen te gaan veranderen. Wanneer iets niet klopt dan kun je dit aan het kadaster doorgeven. Het verzoek is je even te beperken in je edits en je goed in te lezen. Zie welkomstmail.
-
Comment from eggie
Je kunt wanneer de uitbouw met een bouwvergunning is gerealiseerd een update aanvragen op het forum van OSM in het draadje Verzoek BAG update.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Inlog idem als osm account
Ways (2)
Nodes (1-20 of 21)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |