Changeset: 52538313
Gebouwen zijn deels gesloopt; aanvullende informatie over functie; grasland is gewijzigd in nutstuin; splitsing terrein nog niet gelukt: volgt nog.
Closed by Kneepkens
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
source | local_knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
PB met welkom gestuurd
-
Comment from eggie
Dit is echt niet de bedoeling. OSM is een officiële kaart. We zetten dus ook niet bij bankje name=bankje.
De functie is niet name. Verder zijn alle gebouwen binnen osm geïmporteerd. Wanneer iets niet klopt moet er opnieuw worden geïmporteerd. Je doet dan een verzoek op het forum van osm in het draadje Verzoek Bagimport.
en zet dan deze link erbij.
https://www.openstreetmap.org/changeset/52538313#map=17/52.11921/6.50731Forum: https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
(zelfde inlog als osm)Dit was je edit
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=52538313 -
Comment from eggie
Ik overweeg de edit terug te draaien.
Graag reactie -
Comment from eggie
Je kunt de info wel op de gebouwen zetten als description= en dan graag in het Engels. Internationaal project.
Nog steeds graag reactie zodat we evt. kunnen helpen. -
Comment from Kneepkens
Draai maar terug. Zal me er eerst meer in verdiepen, voordat ik zaken verpest. Kan wel hulp gebruiken. Wil de buurtschap Heure aanvullen met ontbrekende info en aanpassen aan recente wijzigingen aan gebouwen door bewoners.
-
Comment from eggie
'k heb nog even verder gekeken..
Je zet verder landuse=grass om in Leisure-park. Leisure is een functie en hoort helemaal los te liggen over het gebied heen.
Het zit ook behoorlijk in de knoop.Niet simpelweg iets omzetten in een park.
Een park is een (uitgestrekt) terrein, omvattende stukken grasveld, bos en bosschages, vijvers, paden etc. Het is een soort deken over al het andere heen. Bovendien heeft het meestal een naam. -
Comment from Kneepkens
Kan veel info ook aanleveren aan meer ervaren geïnteresseerden.
-
Comment from Kneepkens
ja stom, maar grass is het denk ik ook niet meer. Van Noord naar zuid: Moestuin, kruidentuin, boomgaard, en aan natuur over gelaten deel (als veilig onderkomen aan kleine zoogdieren en insecten).
-
Comment from eggie
Ha fijn dat je reageert. Laat je niet ontmoedigen door mijn opmerkingen. Lees je eerst in.. dan wordt duidelijk wat wel en niet kan. Startende mappers proberen we juist te helpen. We volgen de eerste edits en verwijzen de nieuwe mappers naar ons forum.
Het lijkt me wel verstandig deze changeset terug te draaien.
In deze link kun je zien wat je hebt willen toevoegen. Met landuse beginnen is echt heel lastig voor starters. Verander ook niet te veel in één changeset, want dan gaan de goede zaken ook verloren.Het wordt je niet kwalijk genomen. OSM kent wel een heel steile leercurve.
Ik draai nu terug.
-
Comment from Kneepkens
Dank je.
-
Comment from eggie
Ik heb van af nieuw naar oud terug moeten draaien. Dus ook de boerderijnaam Wonnink... anders krijg ik conflicten bij revert.
Die naam kan er dus gerust weer op. Dat was een goede edit. -
Comment from eggie
Ik vraag even een BAG update aan dan heb je vandaag nog de schuren met de juiste gegevens en vorm. Even niet mappen daar. Zie ook het forum.
-
Comment from eggie
Verzoek https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=666260#p666260
Indien er geen update mogelijk is zal een terugmelding moeten worden gedaan bij het kadaster. Dat kan via de BAG viewer. -
Comment from eggie
Reverted: 52538313
-
Comment from eggie
Even de wel -of niet update afwachten .. en dan na inlezen voorzichtig weer beginnen. Vragen kun je op het forum kwijt. Succes.
De moestuin kun je dan voorzichtig intekenen als leisure=garden -
Comment from eggie
Na import kijk ik wel even. Ken het daar wel. De Slinge heb ik ook aangepast maar dat is niet zo goed gelukt zie ik nu.
-
Comment from arvdk
BAG Update uitgevoerd. 'Graanschuur' en 'varkensstal' staan er op. 'Wagenloods' komt niet in BAG voor. Het grotere gebouwtje naast nr.22 is verwijderd.
@Kneepkens Als er nu gebouwen weg zijn die er in werkelijkheid wel zijn, graag laten weten. Die lokale kennis kunnen we goed gebruiken. We (of u) kunnen dan een 'BAG terugmelding' doen.De namen kunnen in principe weer op de gebouwen. Als het gebouw bijvoorbeeld een varkensstal IS, dan niet 'name=Varkensstal' maar even op Wiki.openstreetmap.org kijken hoe de tag moet heten. (In dit geval building=sty denk ik, zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:building%3Dsty ) Als het gebouw lokaal bekend is met de naam 'Varkensstal', dan mag dat ook als 'name=Varkensstal'
-
Comment from eggie
'k Heb even een beginnetje gemaakt met de nieuwe landuse. Leisure garden toegevoegd. gras gesplitst
Ways (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |