Changeset: 52544724
Reconstructed in 2016/2017: bicyclists need not to to cross the parking lot anymore, except for local traffic.
Closed by bertux
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
PB met welkom gestuurd
-
Comment from eggie
Al die accestags kun je er afhalen. Op een fietspad mag je lopen en fietsen. Doe je het zelf?
-
Comment from bertux
Ik weet niet wat er wel of niet weg kan en wat er dan moet overblijven. Moet er "designated" blijven staan? En is het wel vanzelfsprekend dat je op een fietspad mag lopen? Niet als er ook een voetpad naast ligt. Wil jij de nodige aanpassingen doen? Dan doe ik het wel bij latere bewerkingen. En waarom is "minder tags" trouwens belangrijk?
-
Comment from eggie
In Nederland mag je op een fietspad lopen. Parallelvoetpaden tekenen we niet.. behalve als er een groenstrook tussen ligt.
Te veel tags is alleen maar ballast voor de database en zet andere starters op het verkeerde been.
De voetgangers routeren hier gewoon op het fietspad. Je kunt nog wel aangeven dat er aan de linker-of rechterkant een fietspad is. Maar daar zou ik me nu niet mee bezighouden. Er zijn mappers die de incline 0% gaan aangeven in Nederland en nog veel meer onnodige tags.
We hebben binnen OSM de default-tags afgesproken
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#The_Netherlands
Alles wat groen is hoeft niet getagd te worden.
In Duitsland is het weer anders.
Met het programma BTM kun je de fietspaden op verkeerde tags controleren.
Wel even geduld met de rendering.
http://mijndev.openstreetmap.nl/~ligfietser/fiets/index.html?map=bugs&zoom=14&lat=51.58094&lon=5.06412&layers=B000000TTTTTTTTTTIk pas het even aan.
-
Comment from eggie
Dit was mijn edit..
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=52547559
oneway= no of liever note=oneway no zet je er op als je bang bent dat een andere mapper het verandert.
Ways (1)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |