Changeset: 52579863
verzoek van moderator Eggie nav eerdere aanvulling. (want nieuw als Mapper.) Klopt het dat het huidige punt (adresnode oa vanuit Kadaster niet verplaatst mag worden? Dat zou ik graag doen omdat de (bezoekers) ingang op een andere plek is.
Closed by S_Emo
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Je kunt ook een ingang op de contour van het gebouw zetten.
entrance=main
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:entrance
Ik heb in de opmerking van eggie niet gelezen dat je een adresnode niet zou mogen verplaatsen naar een betere positie, ivm routeren naar deze node zou dit mogen.
Eggie probeert je (als nieuwe mapper) aan te geven dat je voorzichtig om zou moeten gaan met de aanwezige data in OSM.
Ik las wel iets over verwijderen van adresnodes, en het aanbrengen van adresnodes op pandcontour.
.
succes met je leercurve
Het hoofddoel is om OSM te verbeteren.
Edits die met maps.me worden aangebracht dien je zelf te controleren.
Waarom? omdat maps.me niet volledig is en een zeer geringe editor functie heeft.
JOSM is een zeer geschikte editor.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710 -
Comment from eggie
Middels PB contact gehad.
Maps.me is in dit geval de aangewezen editor in dit geval, want Emo is steeds onderweg. "Thuis" kan dan de boel later gecheckt worden met een volwassen editor, want die duplicates zie je gewoon niet goed met Maps.me.
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |