Changeset: 52658436
Is een weg
Closed by Ralphwtb
Tags
changesets_count | 11 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Maar loopt de weg dan ook precies zo als dat voetgangersgebied bij de kerk?
-
Comment from eggie
In de voorgaande situatie routeerde het ook langs die randen.
-
Comment from eggie
Je hebt de Kerkstraat gebruikt om over de wegen van de Markt heen te leggen.
Dit is echt niet goed. Die weg loopt dan in een lus weer terug naar de Kerkstraat. Nu heet de Markt dus ook de Kerkstraat. Ik draai de changeset terug wegen duplicate way's.
Vragen of opmerkingen...Graag reactie. -
Comment from eggie
Reverted wegens duplicated way's en Kerkstraat gebruikt om nog een keer over de pedestrian area heen te plakken.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from eggie
Dit was je changeset: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=52658436
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |