Changeset: 52675624
deze node stond er dubbel in (ik had hem gewijzigd naar nr.41, maar eigenlijk stond er (source BAG) nr.39c dubbel op verkeerde plek
Closed by S_Emo
Tags
changesets_count | 8 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from S_Emo
de toelichting is fout: vreemd. dit is nog iets van een vorige wijziging. Deze wijziging betreft met name toevoegen van entrance=main incl. plaats van brievenbus
-
Comment from eggie
Maar slaat post_box:type niet op een PostNL brievenbus als extra tag bij amenity=post_box en heeft niks met een entrance te maken?
-
Comment from S_Emo
Als Amenity = Post_Box dan gaat het (wat ik heb begrepen / gelezen / nagezocht) om een brievenbus zoals van PostNL. (zie bijv. https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/52.37915/4.80152) Dan krijgt het (denk ik) ook een ikoontje van brievenbus mee. In dit geval is het een brievenbus met type "aan de muur" . Graag reactie als dat echt fout is, dan ga ik nog even verder zoeken etc.
-
Comment from S_Emo
Aanvulling ivm reactie van Eggie. Ik ga de tag maar verwijderen, want ik twijfel toch wel heel erg. Maar de vraag blijft wel hoe ik bij een adres (waar de intree heel ergens anders zit) een brievenbus(sleuf/box) etc. kan aangeven. Wel zo handig voor pakketbezorgers etc. als het niet zo logisch is.
-
Comment from eggie
... ik weet het ook niet,,, een onderwerp voor het forum. je kun zelf een nieuw draadje aanmaken.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
inlog identiek aan osm account -
Comment from S_Emo
Dank je wel Eggie. Ik leer mede door jou flink bij :)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |