Changeset: 53092706
edit some thinks, and i have add some walking pads
Closed by Gerjon18
Tags
changesets_count | 12 |
---|---|
created_by | iD 2.4.3 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
parallelvoetpaden worden in de regel niet getagd of is hier sprake van een aparte voetgangerstunnel? Graag reactie
Dit was je edit http://overpass-api.de/achavi/?changeset=53092706 -
Comment from eggie
Dit is echt niet goed.. er zijn geen twee tunnels. Zo'n voetpad kun je ook aangeven als foot=yes en segregated =yes Ik draai de changeset terug.. daarna kun je aangeven dat je ook te voet door de tunnel kunt. Je mag dat wat mij betreft ook weglaten.
Je kunt ook overal van het voetpad op het fietspad stappen. In dat geval kun je zo'n voetpad dus weglaten. -
Comment from eggie
reverted http://overpass-api.de/achavi/?changeset=53092706 wegen verkeerd gebruik parallelpad
-
Comment from eggie
Wat is hier aan de hand met de Bergentheimstraat. Daar heeft iemand een hek van gemaakt met het verhaal dat het is afgesloten tot maart 2018?
Maar een hek is het niet? eventueel op highway=construction zetten? Graag reactie. -
Comment from Gerjon18
in dit geval zijn er twee tunnels de eerste is voor de hasselterweg de tweede tunnel is voor het spoort met daarbij een nieuw station. ook klopt het dat er op de Bergentheimstraat een hek staat dit heft te maken met de aanleg van het nieuwe station stadshagen.
-
Comment from eggie
Oke..m aar er zijn geen paralleltunnels. Je kunt die fietstunnel wel splitsen in twee aparte tunnels, maar in wezen is het één tunnelbak.. dus zou het zo laten.
Je kunt de tunnelbak zonder plavond ook aangeven met cutting=yes en layer=-1 -
Comment from Gerjon18
ook het voetpad is een voorloper van de volgende dingen die ik wou gaan intekenen, de ingang naar het station en de looproutes daarvan
-
Comment from eggie
... maar dat hek loopt niet over de hele way van de Bergenthiemstraat. Ik zou het gewoon dan als highway-residential taggen met access=no erbij.. en dan een note= ... de uitleg...
Het hek zet je dan op een node aan het begin en eind. Dus twee hekken waarschijnlijk. -
Comment from eggie
... Oke..maar het Rozenpad heeft aan het fietspad genoeg. We taggen alleen parallelpaden als er een groenstrook tussenligt. Er hoort dus geen Rozenpad als voetpad naast te liggen. Er zijn wel manieren om aan te geven dat er aan het fietspad een voetpad vastzit. In de praktijk wordt dat weinig gedaan.
De voetganger routeert in gps en routeplanner dus via het fietspad.
... het is even schakelen in het hoofd. Er is een voetpad, maar we tekenen het niet :) -
Comment from eggie
Trottoirs (als onderdeel van een weg)
sidewalk both / left / right / no Way Trottoir
Specificeert dat de weg trottoirs aan beide zijden heeft, aan één zijde of helemaal geen trottoirs.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Kaarteigenschappen#Wegen
Of je aangeeft left of right heeft te maken met de richting van de weg.
-
Comment from eggie
Het is weer volop in discussie https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=669457#p669457
Ways (6)
- 533762996, v1
- 533762997, v1
- 533762998, v1
- 533762999, v1
- 533763000, v1
- Wijngaardstraat (80497633), v4
Nodes (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |